<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=276015937123245&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Poradnia dietetyczna, którą prowadzę należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa żywieniowego DOBRY DIETETYK℠. Jest to obecnie największa i najbardziej renomowana grupa poradni dietetycznych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów to przede wszystkim bardzo wysoka jakość świadczonych usług oraz nacisk na ściśle zindywidualizowany system opieki nad pacjentem.

Standard naszych usług został wyznaczony przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠ i podlega stałej kontroli jakości.


Wszystkie programy dietetyczne są zawsze indywidualnie opracowywane według potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy ustalaniu jadłospisów zawsze bierzemy pod uwagę wiele rozmaitych czynników takich jak stan zdrowia, budowa ciała, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, umiejętności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy przygotowany program żywieniowy jest dokładnie przemyślany. Nikt nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiamy się wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkujemy skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych produktów. Kładziemy nacisk wyłącznie na prawidłowo zbilansowaną dietę, a nie osiągnięcie działań handlowych.


Współpracujemy na co dzień z lekarzami i specjalistami innych, pokrewnych dziedzin, którzy pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Nasza sieć bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach oraz kursach doskonalenia zawodowego organizowanych przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠, jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe. Dzięki nieustannej edukacji posiadamy wiedzę, która daje nam możliwość fachowej pomocy, na najwyższym poziomie.


Dzięki szczególnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci są na co dzień w stałym kontakcie. Wspólnie tworzymy jeden, zgrany zespół, korzystając z wymiany doświadczeń zawodowych i służąc wzajemnie cennymi wskazówkami.


Oferowane przez nas programy żywieniowe są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także odznaczają się doskonałą jakością wydania.

POKAŻ